Tabliczki na drzwi - Oznaczenie pomieszczń i budynków

Tabliczki na drzwi

Niezbędne do zlokalizowania lokalu, w którym znajduje się Państwa firma. W większych instytucjach służą jako oznakowanie ułatwiające klientom poruszanie się po budynku i odnalezienie miejsca docelowego. Można na nich umieścić logo, godziny otwarcia, numer telefonu oraz inne dane i informacje, które chcecie Państwo udostępnić klientowi.

Tabliczki na drzwi wewnętrzne wykonujemy z tworzywa PCV, a na drzwi zewnętrzne z płyty kompozytowej typu dibond lub z plexi. Aby uniknąć wiercenia otworów w drzwiach polecamy montaż na mocną taśmę dwustronną lub na klej montażowy. Aby poprawić estetykę tabliczek PCV z grafiką drukowaną w kolorze, możemy zakleić boki tabliczki na tzw. zakładkę. Wówczas boki tablicy będą w takim samym kolorze co wydruk na jej froncie. Taki rodzaj realizacji wydruku na PCV nazywamy PCV 3D Print.

Realizujemy również tabliczki na drzwi z laminatu grawerskiego. Ten materiał oraz technologia produkcji pozwala na wycięcie dowolnego kształtu oraz wygrawerowanie grafiki. Dzięki temu napisy na tabliczkach są bardzo trwałe, a sam laminat wykorzystywany do ich produkcji jest odporny na warunki atmosferyczne więc może mieć również zastosowanie zewnętrzne.

Tabliczki wykonujemy na dowolny wymiar wg potrzeb zamawiającego, a standardowe formaty to 30x20 cm, 40x30 cm, 50x40 cm. Format tabliczek dobierany jest do ilości treści, która ma być zamieszczona oraz od zasobów przestrzeni w miejscu montażu.

Tworzywa z których wykonujemy tabliczki:

  • PCV – plastik, tworzywo sztuczne o grubości 3 lub 5 mm zalecany do montażu wewnątrz lub na krótkie ekspozycje
     
  • Alubond - warstwowe aluminium, które można montować na zewnątrz jak i wewnątrz, występuje w szlachetnych kolorach jak srebrny i złoty, grubość 3mm
     
  • Laminat 1,6 mm - tworzywo bardzo trwałe o grubości 1,6 mm. Bogata paleta odcieni zapewnia bezgraniczną liczbę zastosowań i zróżnicowane efekty. Występuje w kolorze złotym i srebrnym szczotkowanym. Idealny materiał na zewnętrzne tabliczki na drzwiach, szyldy, tablice informacyjne. Zaletą tego tworzywa jest możliwość wycięcia laserem dowolnego kształtu.

 

 

Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500