Lustro dekoracyjne samoprzylepne

Lustro dekoracyjne samoprzylepne

Lustro dekoracyjne samoprzylepne to alternatywa dla tradycyjnych dekoracji sciennych oraz luster. Są to wyjątkowe akcenty dekoracyjne, które rozswietlą i optycznie powiększą dobrze nasłonecznione pomieszczenie.

Niezależnie od stylu wnętrza można dobrać odpowiedni wzór i kolor lustra. Lustra dekoracyjne wykonujemy w kolorze złotym i srebrnym. Grubosć plexi wynosi 3mm.

Nasze dekoracje dostępne są w dwóch podstawowych formatach: 100x50 oraz 50x30cm. Dodatkowym formatem jest 50x50cm. Do każdego formatu wchodzi kilka elementów powtarzającego się motywu. Każdy element jest podklejony dwustronną tasmą i gotowy do przyklejenia. Dodatkowo lustrzana powierzchnia jest zabezpieczona folią ochronną, którą należy odkleić po dobrym przyklejeniu lub tuż przed.

Podstawowe motywy, które proponujemy do dekoracji wnętrz to figury geometryczne: koła, hesagony, trójkąty i romby, prostokąty; motywy roslinne: drzewa oraz bardzo modna obecnie monstera.

Ciekawym i ponadczasowym elementem dekoracyjnym jest lustro w kształcie zaokrąglonego okna ze szprosami. Ta dekoracja wpiszę się do prawie każdego wnętrza i doda mu blasku.