Oklejanie witryn

Witryna  oklejona barwną grafiką przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Nośnik ten pozwala również wyróżnić daną firmę na tle innych firm. Oklejona witryna stanowi formę reklamy oraz może informować o aktualnej wyprzedaży, promocji, itp. W przypadku witryn narażonych na duże nasłonecznienie, grafika blokuje nadmiar słońca wpadającego do sklepu chroniąc towary. Często także pozwala obniżyć temperaturę panującą w lokalu, szczególnie w słoneczne dni.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm wykonywanych usługi oklejania szyb i witryn

Preferujemy wyklejanie folii dociętej na wymiar do powierzchni witryny z kilkumilimetrowym (2-5 mmm)odstępem. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia uszczelki okna, lub pojawienia się białej krawędzi po cięciu. Dodatkowo, reklama jest równiejsza bez zbędnego przycinania jej na witrynie. Materiał pracuje pod wpływem wahań temperatury, dlatego pozostawienie lub przycięcie folii przy samej uszczelce może powodować jej odklejanie.

Witryny wyklejamy różnymi foliami w technikach pozwalających otrzymać założony efekt, dopasowanych do potrzeb: 
800x0-towidth-100-oklejanie-witryn-folia-z-grafika-kolorowa-lublin

Witryny oklejamy pełnym arkuszem folii zadrukowanej ploterem wielkoformatowym do druku w dużym formacie. Folie można nakleić na całą szybę lub jej część wg opracowanego projektu, możemy także wyciąć dowolny kształt. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV (wykończenie połysk lub mat). Chroni on wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.   

1280x0-towidth-100-oklejanie-witryn-wydrukiem-od-wewnatrz

Folia jest naklejana od wewnątrz, dzięki temu jest zabezpieczona szybą, co chroni ją przed zniszczeniem (jest zabezpieczona np. przed graffiti). Uzyskujemy efekt połysku grafiki, gdyż słońce odbija się od szyby. Technika te jest przez nas stosowana w przypadku miejsc, gdzie reklama jest narażona na akty wandalizmu. Jest także dobrym rozwiązaniem w przypadku witryn z utrudnionym dostępem od zewnątrz, np. bardzo wysoko położonych.

W zależności od przygotowanego projektu - możemy zakleić całą witrynę lub jej część.

600x0-towidth-100-oklejanie-witryn-lublin-sts-folia-ploterowa

Nie zaklejamy całych szyb, wycinamy napisy i elementy w foliach o różnych kolorach, tworząc czytelną ciekawą reklamę. Folie ploterowe charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, zachowując jednolity, intensywny kolor.

2017-04-26 08.41.13

Folia one way vision jest perforowana (specjalnie podziurkowana - siatka), przeznaczona na szyby, posiada małe otwory równomiernie rozmieszczone. Po zadrukowaniu i oklejeniu na witrynę, szybę pomieszczenia czy pojazdu powstaje efekt lustra weneckiego co daje efekt półprzepuszczalności.

931x0-towidth-100-oklejanie-szyb-folia-szroniona-legatis-lublin

Folia można naklejać po całości szyby lub w jej części, z folii można wycinać ploterem dowolne kształty i napisy. Może być naklejana od wewnątrz i od zewnątrz. Folia naklejona na szyby daje efekt mrożonego szkła, piaskowanej szyby. Folia rozprasza światło, świetnie nadaje się do biur, gabinetów lekarskich, banków, klinik, znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest elegancja i prestiż. Z powodzeniem można ją łączyć z innymi rodzajami folii, otrzymując niebanalne efekty. 

ORACAL-8300-01_600x600

Przezroczysta, kolorowa folia PCV w połysku o grubości 80 mikronów przeznaczona do grafiki i reklamy na oknach, szybach i witrynach. Doskonała do witraży, reklamy świetlnej oraz podświetlanej grafiki okiennej. Nadaje się do obróbki na ploterach tnących. Folie mogą być naklejone na sucho i mokro, przy czym nie przebija białe zabarwienie kleju. Trwałość: 5 lat.