Tabliczki na drzwi - Oznaczenie pomieszczń i budynków

Tabliczki na drzwi, przydrzwiowe

Niezbędne do zlokalizowania lokalu, w którym znajduje się Państwa firma. W większych instytucjach służą jako oznakowanie ułatwiające klientom poruszanie się po budynku i odnalezienie miejsca docelowego. Można na nich umieścić logo, godziny otwarcia, numer telefonu oraz inne dane i informacje, które chcecie Państwo udostępnić klientowi. Tabliczki na oznakowanie pomieszczeń technicznych, toalet, sal konferencyjnych. Wprowadzają harmonię w wyglądzie i funkcjonalności przestrzeni.

Tabliczki na drzwi wewnętrzne, tabliczki przydrzwiowe wykonujemy z tworzywa PCV, plexi (szkła akrylowego), systemów aluminiowych czy laminatów grawerskich. Na drzwi zewnętrzne z płyty kompozytowej typu dibond lub z plexi. Aby uniknąć wiercenia otworów w drzwiach polecamy montaż na mocną taśmę dwustronną lub na klej montażowy. Aby poprawić estetykę tabliczek PCV z grafiką drukowaną w kolorze, możemy zakleić boki tabliczki na tzw. zakładkę. Wówczas boki tablicy będą w takim samym kolorze co wydruk na jej froncie. Taki rodzaj realizacji wydruku na PCV nazywamy PCV 3D Print.

Realizujemy również tabliczki na drzwi z laminatu grawerskiego. Ten materiał oraz technologia produkcji pozwala na wycięcie dowolnego kształtu oraz wygrawerowanie grafiki. Dzięki temu napisy na tabliczkach są bardzo trwałe, a sam laminat wykorzystywany do ich produkcji jest odporny na warunki atmosferyczne więc może mieć również zastosowanie zewnętrzne.

Tabliczki wykonujemy na dowolny wymiar wg potrzeb zamawiającego, a standardowe formaty to 30x20 cm, 40x30 cm, 50x40 cm. Format tabliczek dobierany jest do ilości treści, która ma być zamieszczona oraz od zasobów przestrzeni w miejscu montażu. Często też dobieramy formę wykonania na podstawie przesłanego zapytania.

Tworzywa z których wykonujemy tabliczki:

  • PCV – plastik, tworzywo sztuczne o grubości 3 lub 5 mm zalecany do montażu wewnątrz lub na krótkie ekspozycje
     
  • Alubond - warstwowe aluminium, które można montować na zewnątrz jak i wewnątrz, występuje w szlachetnych kolorach jak srebrny i złoty, grubość 3mm
     
  • Laminat 1,6 mm - tworzywo bardzo trwałe o grubości 1,6 mm. Bogata paleta odcieni zapewnia bezgraniczną liczbę zastosowań i zróżnicowane efekty. Występuje w kolorze złotym i srebrnym szczotkowanym. Idealny materiał na zewnętrzne tabliczki na drzwiach, szyldy, tablice informacyjne. Zaletą tego tworzywa jest możliwość wycięcia laserem dowolnego kształtu.
  • Plexiglass (szkło akrylowe) - w kolorze (grubość 3mm) lub bezbarwne (grubość od 3 do 10 mm). Tworzywo sztywne, trwałe, imitujące szkło. Wycinane laserem ma idealnie gładkie krawędzie. Możemy uzyskać dowolny kształt tablicy. 
  • Systemy aluminiowe z wymienną grafiką - dostępne w 3 uniwersalnych rozmiarach A4, A5 i A6. Największą zaletą jest łatwość wymiany grafiki. Dzięki systemowy owz (otwórz-wymień-zamknij) w 10s instalujemy wydruk z nowymi informacjami. Tabliczkę można zamontować za pomocą dołączonych do zestawu śrub lub taśmy dwustronnej.