Wizytówki z lakierem UV

wizytówki-z-lakierem-uv

Wizytówki firmowe spełniają dwie podstawowe funkcje: informacyjną oraz wizerunkową. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane pozwolą wyróżnić się, zwrócić na siebie uwagę.

Podstawowe informacje jakie powinny znaleźć się na wizytówkach to dane adresowe, kontaktowe, pozycja w firmie oraz logo. Wizytówki wręczamy zwykle podczas pierwszych spotkań z klientami lub partnerami biznesowymi. Eleganckie wizytówki mogą sprawić, że zostaniemy zapamiętani i zrobimy dobre wrażenie.

Dwustronne wizytówki pokryte folią soft touch, uszlachetnione punktowym lakierem UV wyglądają niebanalnie. Atutem takich wizytówek jest aksamitna w dotyku, matowa powierzchnia kontrastująca z błyszczącymi elementami pokrytymi wybiórczo lakierem UV.

Wizytówki dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią soft touch, dodatkowo uszlachetnione punktowym lakierem UV jednostronnie.

Nakład od 250 szt.

Termin 4-6 dni

wizytówki-z-lakierem-uv-3d

Wizytówki z dwustronną folią uszlachetnione punktowym lakierem 3D to produkt dla klientów wymagających. Wizytówka taka wyróżnia firmę podkreslając jej profesjonalizm i dbałosć o detale.

To doskonałe rozwiązanie dla firm, które pragną położyć nacisk na prestiż, wysoki poziom oferowanych usług lub luksusowych towarów. Dwustronna wizytówka zalaminowana matową folią i punktowym lakierem 3D jest niebanalna. Jej walor to matowa przyjemna w dotyku folia kontrastująca z połyskliwymi elementami lakieru 3D. Lakier ten jest wyczuwalny pod palcami, tak więc jest to produkt, który odbieramy dodatkowo zmysłem dotyku.

Najistotniejsze informacje, które powinny się znaleźć na wizytówce to dane teleadresowe, nazwisko, pozycja w firmie oraz logo- jako istotny element identyfikacji wizualnej.

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią mat, dodatkowo uszlachetnione jednostronnym punktowym lakierem UV 3D dającym efekt wypukłości.

Nakład od 250 szt.

Termin 4-6 dni

gal_wizytki_zlocenie_01

Wizytówki z lakierem UV 3D + złocenie lub srebrzenie, które dzięki swojej unikalnej strukturze oddziałowują zarówno na zmysł wzroku, jak i dotyku. Złocone/srebrzone elementy przyciągną wzrok i ożywią Twój projekt, który teraz z każdej perspektywy będzie robił piorunujące wrażenie!

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni